در حال نمایش 6 نتیجه

با خرید دوربین لوپ می توانید تصاویر اجسام را با وضوح بسیار بالا بر روی انواع مانیتور ها مشاهده کنید.

دوربین لوپ قابل نصب بر روی لوپ‌های سه چشمی تعمیرات موبایل یا لوپ های دیجیتال است، جهت آشنایی بیشتر با دوربین لوپ سه چشمی تعمیرات موبایل در ادامه مطلب همراه ما باشید.

دوربین لوپ سه چشم در ابزارک موبایل

دوربین لوپ چیست:

دوربین لوپ دستگاهیست قابل نصب برروی لوپ‌های سه چشمی که می تواند تصویری که بر روی همسان ساز و چشمی ها تشکیل می شود را به نمایش در بیارود.

در واقع دوربین لوپ تعمیرات تنها تصویری که توسط عدسی ها تشکیل شده را نمایش می دهد و اگر وضوح تصویر از طریق چشمی ها مناسب است دوربین لوپ می تواند فارغ از مگاپیکسل بالا تصویری باکیفیت را بر روی مانیتور به نمایش بگذارد.

البته اگر قصد دارید برای لوپ تعمیرات موبایل خود از مانیتوری با سایز بزرگ استفاه کنید قطعا پیشنهاد ما انتخاب دوربین لوپ هایی با کیفیت 48 مگاپیکسل FULL HD است که از آن میتوان به عنوان یک رکوردر استفاده نمود.

این به این معناست که شما می توانید به کمک دوربین لوپ تعمیرات موبایل از تمامی کارهای خود جهت آموزش به کار آموزان یا انتشار در فضای مجازی استفاده نمایید.

دوربین لوپ دیجیتال یا همان دوربین لوپ های سه چشمی در مدل های مختلفی موجود می باشد.

انواع دوربین لوپ سه چشمی شامل:

 1. دوربین لوپ 38 مگاپیکسل
 2. دوربین لوپ 48 مگاپیکسل
 3. دوربین لوپ 51 مگاپیکسل
 4. دوربین لوپ HD
 5. دوربین لوپ 4K
 6. دوربین لوپ FULL HD

همچنین باید دانست که دوربین های 38 مگاپیکسل لوپ به بالا دارای خروجی HDMI ,VGA هستند و دوربین های نسخه های پایین تر تنها دارای خروجی VGA است که اکثر مانیتور ها به راحتی از این دو نسخه ( HDMI و VGA ) پشتیبانی می کنند. این دوربین ها در برند های مختلفی تولید می گردد که در ادامه آنها را به شما معرفی می کنیم.

انواع دوربین لوپ سه چشم در این صفحه:

 • دوربین لوپ ریلایف
 • دوربین لوپ مکانیک
 • دوربین لوپ یاکسون
 • دوربین لوپ RF4
 • دوربین لوپ کیانلی مگا آیدیا
 • دوربین لوپ سانشاین
 • دوربین لوپ 4K
 • دوربین لوپ سه چشم
 • دوربین لوپ تعمیرات موبایل

انواع دوربین لوپ سه چشم

قیمت دوربین لوپ و میکروسکوپ:

قیمت دوربین لوپ تعمیرات موبایل نسبت به کارایی هایی که دارد متفاوت است و در این بین دغدغه ی کاربران برای قیمت و خرید دوربین لوپ تعمیرات موبایل ارزان از فروشگاهی معتبر را باید در نظر گرفت که فروشگاه تخصصی ابزارک موبایل با تهیه ی دوربین لوپ های تعمیرات موبایل با کیفیت اصلی و قیمتی ارزانتر از دیگر فروشگاه ها، سعی در ارائه ی بهترین خدمات به کاربران نموده است.

خرید دوربین لوپ سه چشمی:

با خرید دوربین لوپ سه چشمی از ابزارک موبایل، شما از 7 روز ضمانت تست سلامت کالا برخوردار خواهید شد. همچین تیم ابزارک موبایل قبل از ارسال تمامی دوربین لوپ ها را از نظر سلامت کالا، کاملا تست نموده و به صورت حرفه ای آنها را بسته بندی می نماید تا در زمان ارسال و تحویل آن، کالایی کاملا سالم در اختیار کاربران قرار گیرد.

در صورت نیاز به مشاوره برای خرید دوربین لوپ و میکروسکوپ مناسب برای لوپ تعمیرات موبایل خود، کافیست با پشتیبانی فروشگاه ابزارک موبایل تماس برقرار کنید تا به صورت تخصصی در زمینه ی دوربین لوپ سه چشمی شما را راهنمایی نمایند.