در حال نمایش 8 نتیجه

لامپ لوپ چیست:

لامپ لوپ یک چراغ LED است که یکی از ابزار های کاربردی برای لوپ های تعمیرات موبایل به شمار می آید که باعث ایجاد روشنایی در زیر چشمی های لوپ می گردد زیرا بدون لامپ لوپ و روشنایی مورد نیاز شما نمی توانید از طریق چشمی ها به مشاهده ی اجسام بپردازید.

انواع لامپ لوپ تعمیرات

راهنمای خرید لامپ لوپ برای تعمیرات موبایل:

 1. در ابتدای شروع کار ممکن است در خرید لامپ لوپ و رینگ لایت لوپ تعمیرات موبایل نیاز به راهنمایی داشته باشید. لامپ لوپ یا چراغ لوپ ها شامل مدل های مختلفی هستند که بهترین نوع لامپ لوپ را می توان لامپ لوپ یا چراغ LED لوپ با قابلیت تنظیم شدت نور دانست که مجهز به دیمر تنظیم نور هستند و شما می توانید نسبت به نیاز خود شدت جریان نور را تنظیم نمایید.
 2. لامپ لوپی انتخاب کنید که با لوپ شما سازگار باشد، یعنی لامپ لوپ مورد نظر قابلیت نصب بر روی لوپ تعمیرات موبایل را داشته باشد.
 3. بعضی از لامپ لوپ ها دارای محافظ لنز لوپ نیز می باشند و همچنین قابلیت نصب بر روی لنز واید لوپ را دارند که در صورت استفاده نکردن از محافظ لنز این مدل لامپ لوپ بسیار مناسب است.
 4. لامپ لوپ تعمیرات می تواند دارای نور های سفید یا زرد باشد که بهترین نوع آن را می توان ترکیبی از این دو نور در نظر گرفت زیرا ترکیب این دو نور باعث کمتر خسته شدن چشم و نمایش بهتر اجسام در زیر چشمی های لوپ می گردد.
 5. لامپ لوپی انتخاب کنید که دارای نور کافی باشد زیرا سیم کشی زیر ای سی های موبایل به وسیله ی سیم جامپر به دلیل ظرافت بسیار بالا و کار با سیم جامپر 0.009mm میلیمتری باید از روشنایی کافی و دقت بالا برخوردار باشد که استفاده از لامپ لوپ برای کارهای ظریف به شما کمک می کند.

بهترین برند های لامپ لوپ تعمیرات موبایل:

لامپ لوپ یکی از لوازم‌های جانبی برای لوپ‌های تعمیرات موبایل است که در فروشگاه ابزارک موبایل سعی بر تهیه بهترین برند های لامپ لوپ تعمیرات موبایل نموده ایم که در ادامه به معرفی چند مدل از این برندها و مدل ها پرداخته ایم:

 • لامپ لوپ محافظ دار
 • لامپ لوپ ریلایف
 • لامپ لوپ RF4
 • لامپ لوپ یاکسون
 • لامپ لوپ مکانیک
 • لامپ لوپ سانشاین
 • چراغ لوپ تعمیرات موبایل
 • لامپ لوپ دیمر دارد با قابلیت تنظیم
 • لامپ لوپ لایت

لامپ لوپ برای تعمیرات حرفه‌ای موبایل:

در صورت نیاز به لامپ لوپ برای تعمیرات حرفه‌ای موبایل می توانید از لامپ لوپ ال ای دی LED 144 عددی استفاده نمایید که قابلیت تنظیم شدت نور را به شما می دهد. این مدل از لامپ لوپ‌ها به دلیل شدت نور بسیار زیاد باعث افزایش وضوح تصویر در چشمی های لوپ می گردند که از مزایای ان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. تشخیص و عیب یابی دقیق: به دلیل بهتر دیده شدن اجسام، کار تشخیص و عیب یابی با دقت و سرعت بیشتری صورت می گیرد.
 2. لحیم کاری دقیق تر: در انجام لحیم کاری قطعات موبایل، لامپ لوپ با فراهم کردن دید واضح، به کاربر کمک میکند تا عمل لحیم‌کاری به شکل بهتری صورت گیرد.
 3. تشخیص و بازرسی نهایی: در زمان پایان کار تست و بازرسی نهایی به وسیله‌ی نور لامپ لوپ از اهمیت بالایی برخوردار است که تمامی اجزا با دقت مناسبی دیده و عیب ها شناسایی شوند.

لامپ لوپ برای تعمیرات حرفه‌ای موبایل

قیمت لامپ لوپ و چراغ لوپ در ابزارک موبایل:

قیمت لامپ لوپ و چراغ لوپ تعمیرات موبایل ممکن است نسبت به کارایی، شدت نور و لامپ LED لوپ، قابلیت محافظت از لنز لوپ و … متفاوت باشد.

فروشگاه ابزارک موبایل با تهیه انواع لامپ لوپ تعمیرات الکترونیک به صورت مستقیم توانسته لامپ لوپ با قیمت مناسب را برای انواع لوپ تعمیرات موبایل را در اختیار کاربران قرار دهد.

خرید لامپ لوپ تعمیرات موبایل:

با خرید لامپ لوپ تعمیرات موبایل از ابزارک موبایل شما از 7 روز ضمانت سلامت کالا برخوردار خواهید شد تا خریدی رضایتمند را با فروشگاه ابزارک موبایل تجربه نمایید.