نمایش 1–16 از 37 نتیجه

ناموجود
9,550,000 تومان11,070,000 تومان
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

هویه حرفه ای و هویه تعمیرات موبایل:

دستگاه هویه حرفه ای دستگاهی است که برای مصارف صنعتی و تعمیرات حرفه ای برد های الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

هویه حرفه ای و هویه تعمیرات موبایل دارای ویژگی های خاص و منحصر بفردی هستند که آنها را از هویه های معمولی متمایز می کند.

انواع هویه حرفه ای تعمیرات موبایل در ابزارک موبایل

در ادامه محتوا می توانید با مشخصات و ویژگی های هویه حرفه ای بیشتر آشنا شوید. البته می توانید در بخش معرفی ابزار تعمیرات موبایل از مقاله بهترین هویه حرفه ای تعمیرات دیدن کنید.

ویژگی های دستگاه هویه حرفه ای شامل:

  • توان مصرفی هویه: هویه ی حرفه ای معمولا توان مصرفی بین 60w تا 120w وات را دارست که به سرعت باعث گرم شدن دستگاه هویه می گردد که می توانید به کمک آن تمامی لحیم کاری ها را بدون افت قدرت انجام بدهید.
  • سرعت گرمایش بالا: هویه حرفه ای در زمانی کمتر از 3 ثانیه به دمای مورد نظر میرسد و آماده‌ی به کار می شود که باعث افزایش سرعت عمل در تعمیرات می گردد.
  • هویه دیجیتال: هویه های حرفه ای و هویه های تعمیرات موبایل به دلیل دقت دمایی از نوع هویه های دیجیتال هستند که دارای آپشن و امکانات ویژه ای می باشند.
  • کنترل دقیق دما: هویه حرفه ای دقت دمایی بالایی دارد که قابلیت کنترل دقیق دما و انجا تعمیرات حساس به دما را برای ما امکان پذیر می کند. در بعضی از مدل های قابلیت کالیبره کردن دما در دستگاه هویه امکان پذیر می باشد.
  • طراحی ارگونومیک: دستگاه هویه حرفه ای و دسته هویه ی آن باید دارای طراحی مناسبی باشد تا از خستگی در انجام تعمیرات جلوگیری به عمل آید.
  • نوک قابل تعویض: قابلیت تعویض نوک هویه در کمترین زمان برای استفاده از انواع نوک هویه های سرصاف، سرکج و کاتری نسبت به نوع تعمیرات مورد نظر.

قیمت هویه حرفه ای تعمیرات موبایل:

قیمت هویه موبایل با توجه به امکانات، نوع، توان، قابلیت‌ها و برند سازنده آن متفاوت است. به طور کلی می توان گفت، هویه‌ حرفه ای موبایل قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع هویه ها دارند، که بسته به نیاز خود می توانید بهترین انتخاب را در بین هویه های حرفه ای داشته باشید.

خرید هویه تعمیرات موبایل

خرید هویه حرفه ای تعمیرات موبایل در ابزارک موبایل

برای خرید هویه حرفه ای موبایل باید به نکات زیر توجه کنید:

  •  برای خرید هویه باید نسبت به نیاز خود دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید. اگر قصد تعمیر برد های حساس را دارید باید به خرید هویه حرفه ای دیجیتال اقدام کنید.
  • دمای قابل تنظیم: دمای قابل تنظیم این امکان را به شما می دهد که دمای دستگاه هویه را نسبت به نوع قطعات تنظیم نمایید تا در زمان تعمیر قطعات حساس به دما دچار مشکل نشوید.
  • توان هویه: اگر قصد تعمیر قطعات کوچک مانند تعمیر قطعات موبایل را دارید بهتر است از هویه تعمیرات موبایل با توان مصرفی پایین استفاده کنید زیرا هویه با توان مصرفی بالاتر مناسب تعمیرات سنگین می باشد.
  • سایز هویه: دستگاه هویه حرفه ای معمولا از نوع هویه کوچک می باشند که دارای سایز و ابعاد مناسبی می باشند که می توانید نسبت به میز کار خود هویه را انتخاب کنید.

برند های هویه حرفه ای موجود در ابزارک موبایل:

نتیجه گیری:

هویه حرفه ای و هویه تعمیرات موبایل ابزاریست ضروری که در بین ابزار تعمیرات موبایل هر تعمیرکاری جای دارد که در تعمیر برد های الکترونیکی از آنها استفاده می کنند، پس در زمان خرید هویه حرفه ای نسبت به نکات بالا و نیاز خود می توانید بهترین خرید را از فروشگاه ابزارک موبایل انجام دهید.

خرید دستگاه هویه حرفه ای تعمیرات موبایل در ابزارک موبایل:

برای خرید هویه حرفه ای و هویه تعمیرات موبایل در ابزارک موبایل، می توانید با مقایسه محصولات، بهترین گزینه را انتخاب کنید. همچنین می توانید با کارشناسان ابزارک موبایل تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

دستگاه های هویه خریداری شده در ابزارک موبایل دارای ضمانت اصالت و سلامت کالا می باشند و البته تمامی محصولات قبل از ارسال تست می گردند تا هویه ای کاملا سالم در اختیار کاربران قرار گیرد.