نمایش دادن همه 7 نتیجه

پیچ گوشتی‌ شارژی موبایل یا پیچ گوشتی برقی تعمیرات موبایل از ابزار هایست کاربردی که باعث سرعت بخشیدن به فرایند تعمیرات شما می گردد.

شما می توانید از پیچ گوشتی شارژی موبایل برای مصارف مختلفی مانند تعمیر و تعویض قطعات موبایل، به عنوان پیچ گوشتی شارژی تعمیرات لپ تاپ یا لوازم الکتریکی استفاده نمایید.

پیچ گوشتی شارژی تعمیرات موبایل چیست:

پیچ گوشتی شارژی موبایل دارای یک عدد باتری لیتیومی است که دارای قابلیت شارژ شدن می باشد که معمولا به کمک کابل usb قابل شارژ هستند. این مدل پیچ گوشتی شارژی های قلمی شکل معمولا دارای سه عدد لامپ ال ای دی LED در قسمتی سری خود هستند که باعث بهتر دیده شدن پیچ ها و تمرکز بهتر در زمان باز نمودن پیچ های میگردد.

پیچ گوشتی شارژی لپ تاپ و موبایل یا پیچ گوشتی برقی تعمیرات موبایل به خاطر حساسیت پیچ های موبایل یا لپ تاپ دارای گشتاور و دور بسیار کمی می باشد، زیرا سرعت بسیار کم این مدل پیچ گوشتی شارژی های قلمی شکل به خاطر هرز نکردن پیچ هاست که دارای قدرت مناسبی نیز است.

پیچ گوشتی شارژی موبایل با قابلیت تورکومتر یا هرز گرد:

پیچ گوشتی شارژی تورکومتردار موبایل به این معناست که این مدل پیچ گوشتی ها دارای قابلیت هرزگرد نیز می باشند، به این صورت که دارای درجه ی تنظیم سفت نمودن پیچ ها هستند و بیش از اندازه پیچ ها را سفت نمیکنند و از هرز شدن پیچ ها جلوگیری به عمل می آورند. البته مدل های ساده هم به خاطر سرعت گشتاور کم آنها، پیچ ها را هرز نمیکنند.

قیمت پیچ گوشتی شارژی موبایل در ابزارک موبایل:

قیمت پیچ گوشتی شارژی موبایل بسته به برند، نوع، کارایی، تعداد سری، نوع باتری و … متفاوت می باشد که البته تیم ابزارک موبایل سعی در ارائه ی بهترین پیچ گوشتی شارژی های موبایل به صورت مستقیم از چین نموده است تا کاربران در زمان خرید پیچ گوشتی شارژی موبایل آن را با بهترین قیمت و کیفیت بتوانند از فروشگاه تخصصی ابزارک موبایل تهیه نمایند.