بهترین چسب برای چسباندن ال سی دی گوشی

بهترین چسب برای چسباندن ال سی دی گوشی

بهترین چسب ال سی دی از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار بوده و مقاومتی عالی در برابر رطوبت و گرد و غبار دارد. این چسب ها برای تعمیر و یا تعویض ال سی دی مورداستفاده قرار می گیرند و از درجه کیفی متفاوتی برخوردار هستند. قیمت این محصولات با توجه به برند تولیدکننده، نوع چسب، قدرت چسبندگی و میزان اعتبار فروشگاه متفاوت است. از بهترین چسب های موجود در بازار می توان به چسب های B7000، T7000 اشاره نمود که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند.

بهترین چسب برای تعمیر ال سی دی

چسب ال سی دی یکی از ملزومات تعمیر صفحه نمایش گوشی ها است که با از خاصیت چسبندگی بالایی برخوردار بوده و کیفیت بالایی دارد. این چسب ها به شما کمک می کنند تا ال سی دی گوشی خود را تعمیر و یا تعویض نموده و عملکرد از دست رفته آن را بازیابی نمایید. چسب های ال سی دی دارای یک مجموعه ویژگی ها هستند که از مهم ترین آن ها می توان به انعطاف پذیری، مقاومت بالا در برابر حرارت و چسبندگی قوی اشاره نمود. برای خرید انواع چسب ال سی دی موبایل می توانید از طریق فروشگاه ابزارک موبایل اقدام کنید که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

آشنایی با بهترین چسب ال سی دی گوشی این امکان را برای شما فراهم می سازد تا به بهترین حالت ممکن صفحه نمایش گوشی خود را تعمیر نمایید. تیم ابزارک موبایل با معرفی ابزار تعمیرات موبایل قصد آشنایی هرچه بهتر کاربران با ابزار های تعمیرات از جمله بهترین چسب برای تعمیر ال سی دی را دارد. ممکنست برای شما هم پرسشی مطرح گردد که بهترین چسب های موجود در بازار کدامند؟ از بهترین و باکیفیت ترین چسب های ال سی دی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

چسب ال سی دی

چسب E8000

چسب های E8000 برای چسباندن گلس، نصب تاچ و فریم گوشی ها کاربرد دارند و به عنوان بهترین چسب الی سی شناخته می شوند. جهت استفاده از این چسب ها محدودیتی ندارید؛ چرا که برای تمامی گوشی ها قابل استفاده هستند. این نوع چسب ها مقاومت بالایی در برابر آب و حرارت داشته و با ساختار بی نظیر خود به شما کمک می کنند تا تعمیری بدون نقص و تمیز را انجام دهید. دیگر ویژگی های بارز این چسب ها که موجب تمایز و برتری آن ها شده اند شامل چند منظوره بودن، ضد آب و ضد حرارت بودن و برخورداری از قابلیت ارتجاعی می شوند.

چسب B7000

چسب B7000 ال سی دی

چسب های B7000 طرفداران بسیار زیادی در بازار کنونی دارند؛ چرا که از قابلیت های ویژه ای برخوردارند. شما می توانید این چسب ها را در حجم های مختلفی مانند 15 میلی لیتر، 25 میلی لیتر، 50 میلی لیتر و 110 میلی لیتر خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید. چسب های B7000 مقاومتی عالی داشته و قادرند تا از نفوذ رطوبت به داخل گوشی ها جلوگیری نمایند.

چسب t8000

چسب T8000 ال سی دی

چسب t8000 از نوع چسب بی رنگ به حساب می آید که دارای چسبندگی بسیار بالایی می باشد و در مدت زمان کوتاهی خشک می شود. چسب t8000 مانند دیگر چسب ها در برابر نفوذ رطوبت مقاوم می باشد این چسب ال سی دی موبایل در حجم های 110 میل ، 50 میل ، 25 میل و 15 میلی لیتر در دسترس می باشد.

چسب t7000 مشکی

چسب T7000 مشکی

چسب t7000 دارای رنگ مشکی است این چسب نسبت به چسب های بی رنگ از خاصیت چسبندگی بالاتر و انعطاف کمتری برخوردار است که از این چسب برای چسباندن درب پشت گوشی و چسباندن تاچ ال سی دی هایی که دارای رنگ تیره هستند استفاده می گردد.

تفاوت چسب b7000 و T7000

تفاوت چسب b7000 و T7000

چسب های T7000 دارای رنگ مشکی هستند و تنها از نظر رنگ با دیگر چسب ها متفاوت هستند البته دارای انعطاف کمتر و چسبندگی بیشتری نیز هستند. برخلاف چسب های B7000 این چسب ها را بهتر است برای کارهایی که رنگی مشکی دارند مورد استفاده قرار داد.

باز شدن چسب ال سی دی گوشی

باز شدن چسب ال سی دی گوشی موجب بلند شدن صفحه نمایش موبایل یا باز شدن درب پشت گوشی خواهد شد. اگر بخواهیم اشاره ای کوتاه به دلایل بلند شدن صفحه نمایش داشته باشیم می توان لق شدن صفحه نمایش، باد کردن باتری و در نیتجه ی آن باز شدن چسب ال سی دی گوشی و شل شدن صفحه را نام برد که هرکدام به نحوی می توانند شما را ملزم به تعمیر ال سی دی نمایند. در صورت باز شدن چسب ال سی دی بایستی در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعویض و چسب زنی دوباره صفحه نمایش اقدام فرمایید، در زمان چسب نمودن ال سی دی باید دقت نمود که از مقدار مناسب چسب استفاده شود و بعد از عمل چسب کاری قطعه ی چسب خورده تحت فشار قرار گیرد.

نحوه چسب زدن ال سی دی گوشی

برای استفاده از چسب ال سی دی لازم است مراحل خاصی را پشت سر بگذارید. به طور کلی نحوه چسب زدن ال سی دی گوشی به صورت زیر است.

  • به کمک یک تمیز کننده یا ریموور چسب oca تمامی چسب هایی را که در اطراف لبه های گوشی باقی مانده اند را جدا کنید. حتما در انجام این مرحله دقت کنید؛ زیرا باقی ماندن هرگونه چسب اضافه در ادامه شرایط بدی را پیش روی شما عزیزان قرار می دهد. برای تمیز کردن محل موردنظر می توانید از دستمال و پارچه های بدون پرز استفاده کنید. این کار را باید تا زمانی که سطح صفحه نمایش عاری از هرگونه چسب شود ادامه دهید.
  • در گام بعد بایستی قاب پشتی گوشی خود را باز کرده و چسب ال سی دی را به درستی در محل موردنظر بچسبانید. هرگونه سهل انگاری در این زمینه کار را سخت تر خواهد کرد؛ چرا که باید چسب ها را پاک نموده و مجددا این مرحله را تکرار کنید.
  • هم ترازی چسب را مورد بررسی قرار داده سپس به آرامی چسب را باز کنید.
  • در مرحله بعد لازم است تمامی کانکتورها و کابل هایی را که جدا کرده اید در سر جای قبلی خود قرار دهید. لایه باقی مانده را نیز می توانید با استفاده از پنس جدا کنید.
  • دقت کنید دستانتان نباید با چسب تماس داشته باشند و یا گرد و غباری بر روی چسب ال سی بنشیند.
  • تاچ و ال سی گوشی خود را با دقت بر روی لبه های قاب قرار داده و تنظیم کنید.
  • فشار ملایمی را به اطراف گوشی وارد کنید تا نسبت به چفت شدن ال سی دی با قاب و شاسی اطمینان یابید.
  • ال سی دی را باید به مدت 30 دقیق تحت فشار قرار دهید تا به خوبی به قاب و شاسی گوشی بچسبد.
  • پس از چسبیدن کامل چسب بایستی پیچ هایی که مربوط به کنار پورت شارژ هستند را ببندید.

 

نحوه چسب زدن ال سی دی گوشی

قیمت چسب ال سی دی موبایل

قیمت چسب ال سی دی ثابت نیست و به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از مهم ترین عوامل اثرگذار بر قیمت این محصولات موارد زیر را می توان نام برد.

نوع چسب

در حال حاضر برندهای مختلفی در راستای تولید و عرضه انواع چسب های ال سی دی فعالیت دارند. هرکدام از این چسب ها کیفیت متفاوتی داشته و با توجه به نوع خود از قیمت خاصی نیز برخوردار هستند. شما می توانید برای خرید انواع چسب ال سی دی موبایل از طریق فروشگاه ابزارک موبایل اقدام کنید.

میزان چسبندگی

افزایش قدرت چسبندگی یکی دیگر از عواملی است که می تواند موجب افزایش قیمت چسب ال سی دی شود. فراموش نکنید که قدرت چسبندگی بالا نشان از کیفیت عالی این محصولات دارد و شما برای خرید یک کالای باکیفیت ملزم به پراخت هزینه بیشتری خواهید بود.  

مواد اولیه

برای تولید چسب ال سی دی از متریال مختلفی استفاده می گردد. میزان کیفیت این مواد اولیه می توانند کیفیت نهایی چسب را تعیین نموده و بر قیمت آن ها را نیز اثرگذار باشند.  

میزان اعتبار فروشگاه

برای خرید چسب ال سی دی مقرون به صرفه و باکیفیت حتما به سراغ فروشگاه هایی بروید که صورت تخصصی در زمینه ای ابزار تعمیرات موبایل فعالیت دارند و به خوبی توانسته اند رضایت مشتریان خود را جلب سازند. چنین فروشگاه هایی امکان تجربه خریدی آگاهانه را به شما می دهند و قیمت آن ها نیز منصفانه تر است. با این تفاسیر می توان گفت میزان اعتبار یک فروشگاه می تواند موجب متغیر شدن قیمت چسب ال سی دی شود.

کلام پایانی

چسب ال سی دی یکی از ضروری ترین چسب های تعمیرات موبایل است که به عنوان اصلی ترین وسایل تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی کاربرد دارد که توسط برندهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردد. این چسب ها انواع مختلفی دارند؛ اما بهترین آن ها شامل چسب های B7000 و T7000 می شوند. چسب های نام برده شده از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار بوده و قدرت چسبندگی بی نظیری دارند. در راستای قیمت این محصولات نمی توان نظر دقیقی داد؛ زیرا عوامل مختلفی مانند نوع چسب، مواد اولیه و میزان چسبندگی محصول می توانند موجب تغییر قیمت آن ها شوند. شما می توانید این محصول را از طریق فروشگاه ابزارک موبایل تهیه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دو =